Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

AXA Sigorta'nın yeni değerler ortağı Altınordu Voleybol oldu

İSTANBUL (AA) – AXA

İSTANBUL (AA) – AXA Sigorta, voleybola verdiği destek kapsamında Altınordu Voleybol ile "değerler ortaklığı" anlaşmasına imza attı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, AXA Sigorta "İnsanlığın gelişmesi adına insanlar için değerli olanı korumak" marka amacının bir parçası olarak, Türkiye'de voleybol sporunun gelişmesine katkı sağlamaya devam ediyor.

AXA Sigorta, Türkiye kadın voleyboluna ve kadın sporuna yönelik yatırımlarını Altınordu Voleybol anlaşması ile sürdürüyor. İmza töreni, AXA Sigorta üst düzey yöneticileri ile Altınordu Voleybol yöneticilerinin ve takım kaptanlarının katılımıyla AXA Sigorta Genel Müdürlük binasında gerçekleştirildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen AXA Sigorta Üst Yöneticisi (CEO) Yavuz Ölken, Cumhuriyet'in 100. yılında ülkeyi spor alanında desteklemekten gurur duyduklarını ifade ederek, şunları kaydetti:

"Genç sporcularımıza fırsatlar sunmak ve onları kızlarımızın rol modelleri haline getirebilmek bizler için çok kıymetli. Bizler inanıyoruz ki gençlerimiz, kendilerine eşit fırsatlar sunulduğu takdirde Türk sporunu ve voleybolunu çok daha ileri bir noktaya taşıyacaklardır. Bugünkü genç kızlarımız ileride başarılı birer kadın sporcu olacaklar. Bu kapsamda Altınordu Voleybol ile gerçekleştirdiğimiz değerler ortaklığı anlaşmasından büyük bir mutluluk duyuyoruz."

Altınordu Voleybol Şube Başkanı Prof. Dr. Serdar Kaçar da AXA Sigorta’nın özellikle voleybola olan desteğini Türk sporu adına çok değerli olduğunu belirterek, AXA Sigorta’nın değerler ortaklarından biri olmalarından dolayı duyduğu mutluluğu ifade etti.