Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

DEM Parti Eş Genel Başkanı Bakırhan, Muş ve Bitlis'te bayramlaşma programlarına katıldı

BİTLİS (AA) – DEM

BİTLİS (AA) – DEM Parti Eş Genel Başkanı Tuncer Bakırhan, Muş'un Bulanık ve Malazgirt ilçeleri ile Bitlis'in Tatvan ilçesinde düzenlenen bayramlaşma programlarına katıldı.

Bakırhan, beraberindeki DEM Parti Grup Başkanvekili Gülüstan Kılıç Koçyiğit ve partililerle Bulanık ve Malazgirt'te belediyeleri ziyaret etti, vatandaşlarla bayramlaştı.

Daha sonra Bitlis'in Tatvan ilçesine geçerek belediyeyi ziyaret eden ve bayramlaşma programına katılan Bakırhan, tercihini partilerinden yana kullanan vatandaşlara teşekkür etti.

Halkın 31 Mart'ta kararını verdiğini belirten Bakırhan, "Tatvan halkına bir kez daha teşekkür ediyorum. Kayyumcu anlayışa karşı kentlerimizi biz yöneteceğiz. Daha adil, hakkaniyetli ve özgür bir hizmet üreteceğiz." dedi.

Vatandaşların oylarına sahip çıkacaklarını dile getiren Bakırhan, "Tatvan halkını, ortaya koymuş olduğu yüksek iradeyi saygıyla selamlıyorum. Sizlere layık olmak için belediyelerimizle birlikte elimizden gelen bütün çalışmaları ortaya koyacağımızı belirtiyoruz. Hepinizin bayramını kutluyorum." diye konuştu.

Bakırhan, daha sonra Tatvan Belediye Başkanı Mümin Erol ve partililerle makama geçti.