Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Gültekin Güvensoy, Beşiktaş Başkanı Çebi ve aile dostlarıyla Kars’ı gezdi

Karslı İş İnsanı Güvensoy Group Yönetim Kurulu Başkanı Gültekin Güvensoy, içlerinde Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin de bulunduğu dostlarına Kars seyahati gerçekleştirdi.

Karslı İş İnsanı Güvensoy

Kış Turizmi’nin Kars’ın kültürel zenginliğine değer kattığı dönemde Gültekin Güvensoy, İstanbul’dan eşleriyle birlikte gelen dostlarını Kars’ın kültürel mirası ve gastronomisiyle tanıştırdı.

Güvensoy Group Yönetim Kurulu Başkanı Gültekin Güvensoy yaptığı açıklamada, “Geçmişte olduğu gibi bugün de göz bebeğimiz Kars’ımızın tadını dostlarımızla çıkarıp, memleketimizin güzelliğini paylaşıyoruz. Gördüğünüz üzere İstanbul’dan eşleriyle gelen aile dostlarımız içerisinde Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Ahmet Bey’le uzun süre Karslılarımızın beklediği kar yağışı ile birlikte geldik. Kar, Kars ile bütünleşen şehrimiz. Memleketimizin bu eşsiz güzelliğini dostlarımızla keyifle paylaşıyoruz. Her daim paylaşmaya da devam edeceğiz. Çünkü Kars bizim kıymetlimizdir. Doğduğumuz yerdir. Ayrıca her yıl gelişen bir Kars var. Bu durumdan ötürü Kars Valimiz Türker Bey’in Kars’a yapmış olduğu çalışmalar bizleri çok mutlu etmektedir. Sayın Valimiz Türker Bey Kars için büyük bir fırsat ve turizmden tutunda birçok çalışmaya ilgi gösteriyor. Şahsım ve Kars’ımız adına Valimiz Sayın Türker Öksüz’e teşekkür ederim’’ dedi.

Gültekin Güvensoy ile birlikte Kars seyahatinin keyfini çıkaran Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi’ye vatandaşlar tarafından ilgi büyüktü.

Bu anı fırsat bilen vatandaşlar bol bol fotoğraf çekilerek, güzel bir süprizle karşılaştıklarını ifade ettiler.

Güvensoy’un dostları, Sarıkamış, Çıldır Gölü, müzeleri ve tarihi yerleri gezerek Kars’a olan hayranlıklarıyla birlikte Güvensoy’un bu anlamlı misafirperverliğinden ötürü teşekkür ettiler.

Peynir Müzesi, Kafkasya Harp Tarihi Müzesi ve Kars Kalesi’nin eteklerinde yer alan Kars Bedesteni’nin karlar altındaki ihtişamını beğendiklerini Kars Valiliği’nin bu çalışmalarını takdirle karşılayıp, böylesi başarılı çalışmalarının devamını dilediler.