Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Dosso Dossi, Diyarbakır'da açık hava konseri düzenleyecek

İSTANBUL (AA) – "Mr.

İSTANBUL (AA) – "Mr. Dosso Dossi Live Performance" adıyla Türkiye'nin pek çok yerinde açık hava konserleri düzenleyen Hikmet Eraslan, bu kez Diyarbakır'da etkinliğe imza atacak.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Dosso Dossi Holding ve Rams Türkiye işbirliğiyle 18 Mayıs'ta düzenlenecek konser, ünlü şarkıcıları hayranlarıyla buluşturacak.

"Rams Türkiye Müzik Festivali By Mr DossoDossi" adı altında Diyarbakır Nevruz Park'ta gerçekleştirilecek etkinlik, ücretsiz olarak izlenebilecek. Konserde, lazer ve ışık şovları eşliğinde yerel ve ulusal sanatçılar, halkla buluşacak.

– "Uzunca süre hafızalardan silinmeyecek bir müzik etkinliğine imza atacağız"

Açıklamada Dosso Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, "Daha önce ülkemizin pek çok noktasında gerçekleştirdiğimiz açık hava konserlerimizi, bu kez Rams Türkiye ile çok daha ileri boyuta taşıyoruz. Tüm Türkiye'yi 18 Mayıs'ta medeniyetler şehri Diyarbakır'a davet ediyoruz. Büyük hayran kitleleri bulunan pek çok ünlü sanatçı ile görüşmelerimiz sürüyor. Uzunca süre hafızalardan silinmeyecek bir müzik etkinliğine imza atacağız." ifadelerini kullandı.

Diyarbakır dışında pek çok şehirden konsere katılım olacağını aktaran Eraslan "Milyonları bir araya getirmeyi hedefliyoruz. Bir müzik etkinliğinden çok daha fazlasını gerçekleştireceğiz. Hem Diyarbakır'ın tanıtımına, hem de turizmine büyük fayda sağlayacağız." değerlendirmesinde bulundu.