Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Novartis, Türkiye ve Avrupa'da “En iyi İşveren” seçildi

İSTANBUL (AA) – Novartis

İSTANBUL (AA) – Novartis Türkiye, 122 ülkeden çok sayıda şirketin katıldığı ve Top Employers Institute tarafından düzenlenen araştırmada Avrupa ve Türkiye'nin "En İyi İşveren" markaları arasında yer aldı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Novartis Türkiye, çalışan koşullarında mükemmelliği hedefleyen çalışmalara yönelik yapılan değerlendirmeler sonucunda, 2024'te bir kez daha Avrupa ve Türkiye'nin en iyi işverenlerinden seçildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Novartis Türkiye İnsan ve Organizasyon Direktörü Özlem Sökmen, çalışanların ihtiyaç ve gelişimlerine odaklandıklarını belirterek, mutlu bir çalışma ortamı oluşturmanın en önemli önceliklerinden olduğunu kaydetti.

Şirket kültürü ve çalışan deneyimine önem veren projeler geliştirdiklerini kaydeden Sökmen, "Değişen ve her gün yeni iyi uygulamaların eklenmesiyle sürekli bir dönüşüm içerisinde olan çalışma hayatına uyum sağlayabilmenin yolu organizasyonel mükemmellikten geçiyor. Bu bilinçle çalışanların sağlıklı bir iş-yaşam dengesi kurmalarına destek olacak esnek çalışma uygulamaları sunuyoruz." ifadelerini kullandı.

– "Çalışmalarımızın takdir edilmesi bizim için gurur kaynağı"

Özlem Sökmen, yetenek gelişiminin ve eğitiminin daha iyi iş değeri sağladığına inandıklarını belirterek, şu değerlendirmelerde bulundu:

"Bu doğrultuda eğitim programları hayata geçiriyoruz. Tüm süreçlerde çalışanların katkısı son derece önemli, bu sebeple düzenli bir şekilde çalışanlarımızdan geri bildirim alıyor ve görüşlerinden faydalanıyoruz. Tüm bu bileşenler doğrultusunda gösterdiğimiz çabaların takdir edilmesi hem benim hem ekibim hem de tüm Novartis Türkiye çalışanları için büyük bir gurur kaynağı.”