Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Çilek Mobilya, doğu ve batı senteziyle özgün tasarımlar üretiyor

İSTANBUL (AA) – Çilek

İSTANBUL (AA) – Çilek Mobilya, 0-24 yaş aralığına uygun doğu ve batı senteziyle özgün tasarımlarla çocuk odalarının trendlerini belirliyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Çilek Mobilya, ürünlerini Meksika'dan Japonya'ya Finlandiya'dan Yeni Zelanda'ya kadar ulaştırıyor. Marka, özgün tasarımlarıyla, tasarım ve mühendislik disiplinlerini bir araya getirmek için kurduğu "Tasarım Merkezi" ile çocuk odalarının trendlerini belirliyor.

2024'te çok farklı ve özgün tasarımlarıyla bir adım daha öne çıkmayı hedefleyen Çilek Mobilya, çocukların ihtiyaçlarını gözeten ve onların başarılı olması için gereken ergonomik, işlevsel, eğlence, tema ve güven içeren ürünlerini kaliteli şekilde ve çevreye duyarlı malzemelerle yüksek teknoloji kullanarak, İnegöl'deki tesislerinde üretiyor ve dünyanın dört bir yanındaki çocuklara ulaştırıyor.

Şirket, yeni ürün tasarımlarının yanı sıra mevcut ürünleri çocukların ve ebeveynlerin ihtiyaçlarına yönelik geliştiren ve uluslararası güvenlik belgeleriyle donatarak gerçekleştirdiği fikir çalıştayları ve trend araştırmalarıyla birlikte ihtiyaca yönelik ürün çeşitliliğini artırıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Çilek Mobilya Genel Müdürü Muzaffer Çilek, Çilek Mobilya Tasarım Merkezi ile temel hedeflerinin doğu-batı sentezinde özgün tasarımlar yapmak olduğunu belirterek, "Mobilya sektöründe bir ilk olan Tasarım Merkezimiz ile tüm tasarım süreçlerimizi fikirden ürün sunumuna kadar sistematik hale getirdik. Bu da bize hem yurt içi hem de yurt dışındaki fuarlarda tasarım ödüllerini kazanmamızı sağladı." ifadelerini kullandı.

Yüzde 100 aile şirketi olarak 1996'da kuruldukları günden bu yana çocukların düşlerini odalarında gerçekleştirmek ve onların hayatta başarılı olması için çalıştıklarını aktaran Çilek,"Bugün geldiğimiz noktada sektörün en beğenilen markası olduk. Bunun yanı sıra dünyanın öne çıkan çocuk mobilya markaları arasında ilk 10'un içinde yer alıyoruz. Halen 5 kıtada 50’den fazla ülkede, 500’ün üzerinde satış noktamızla, ürünlerimizi birçok ülkesinde çocukların beğenisine sunuyoruz." değerlendirmesinde bulundu.