Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

DenizBank'ın iştiraki NEOHUB Bulut Teknolojileri dijital varlıkları saklama hizmeti sunuyor

İSTANBUL (AA) – DenizBank

İSTANBUL (AA) – DenizBank yeni nesil iştiraki 'NEOHUB' ile dijital varlıkların güvenle saklanmasını ve transfer edilmesini sağlıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Platform üzerinden kullanıcılar cüzdan yapısı sayesinde Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Avalanche (AVAX) dahil olmak üzere birçok kripto para birimini güvenle saklayıp transfer edebiliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen NEOHUB Genel Müdürü Gürhan Çam NEOHUB olarak kuruldukları günden itibaren farklı iş modelleri üreten bir fabrika olma vizyonuyla çalıştıklarını belirterek, "Geleceğin bankacılık sistemine yeni teknolojiler tasarlamayı ve bunları bütün sektöre kazandırmayı hedefliyoruz. Aynı vizyonla, dijital varlık dünyasındaki yenilikçi gelişmeleri de yakından takip ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Yoğun ilgi gören dijital varlıklardan avantajlı şekilde yararlanmayı ve bunları akıllı çözümlerle yönetmeyi sağladıklarını belirten Çam, "NEOHUB Bulut Teknolojileri A.Ş. iştirakimiz ile, sektördeki yenilikçi ve güvenilir teknolojileri kullanarak, çeşitli dijital varlıkların yönetimini sağlıyoruz. İlk etapta DenizBank çalışanlarına açtığımız platformumuzu en kısa sürede yüksek güvenlikli özelliği ile farklılaşan hizmet anlayışımızla tüm kullanıcılara hazır hale getireceğiz” açıklamasında bulundu.