Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Anadolu Isuzu, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine Citiport teslimatı gerçekleştirdi

İSTANBUL (AA) – Anadolu

İSTANBUL (AA) – Anadolu Isuzu, belediyelerin şehir içi toplu taşıma hizmetlerinde kullanılmak üzere otobüs teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Enke Otomotiv kanalıyla Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine teslim edilen Citiport otobüsler için Anadolu Isuzu tarafından Çorlu Atatürk Meydanı'nda teslimat töreni düzenlendi.

Teslimat törenine Tekirdağ Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Anadolu Isuzu Yurtiçi Otobüs Satış Müdürü Murat Küçük ve Anadolu Isuzu Yurtiçi Satış Direktörü Yusuf Teoman, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fatih Ünsal, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkan V. İsmail Gülsen, Tekulaş A.Ş. Genel Müdürü İlyas Küçükmidil, AIOS Otobüs Bayi Kanalı Yöneticisi Ferhat Sancaklı, AIOS Otobüs Bölge Satış Sorumlusu Ozan Şimşek, Isuzu Enke Otomotiv Sahibi Kerim Civelek ve Isuzu Enke Otomotiv Satış Müdürü Mert Kurtkan ile çok sayıda davetli katıldı.

Törende Anadolu Isuzu Yurtiçi Satış Direktörü Yusuf Teoman tarafından Tekirdağ Belediye Başkanı Kadir Albayrak'a Anadolu Isuzu plaketi takdim edildi.

– Citiport otobüsler düşük işletim maliyetleriyle dikkati çekiyor

Anadolu Isuzu tarafından Türkiye'de üretilen Citiport; güçlü motoru, alçak taban platformu, geniş ve ferah iç düzeni, şasi yana yatma sistemi ve aracın erişilebilirliğini artıran ve tüm yolcular için engelsiz bir yolculuk sağlayan tekerlekli sandalye rampasıyla modern bir toplu ulaşım çözümü olarak tercih ediliyor.

Citiport, toplu taşıma alanında faaliyet gösteren kullanıcılarına düşük yakıt tüketimi, yüksek yolcu kapasitesi, uzun bakım periyotları gibi avantajları bir arada sunuyor. Citiport otobüsler düşük işletim maliyetleriyle dikkati çekiyor.

– "Otobüslerimizin tercihinde rahatlık, konfor ve güvenlik büyük rol oynuyor"

Açıklamada görüşlerine yer verilen Anadolu Isuzu Yurt İçi Otobüs Satış Müdürü Murat Küçük, Isuzu markalı otobüslerin rahatlık, konforlu ulaşım ve güvenlik özelliklerinin tercih edilmede büyük rol oynadığını vurguladı.

Küçük, "Citiport otobüs modelimiz bütün donanım ve teknolojik üstünlüklerinin yanında maliyet avantajları da sağlıyor. Birçok belediyemiz gibi Tekirdağ Büyükşehir Belediye'miz tarafından da tercih edilmek bizleri mutlu etti. Anadolu Isuzu olarak tüm belediyelerimiz ve iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına en doğru cevabı vermeye devam edeceğiz. 107 kişilik kapasiteye ulaşan Citiport modelimizi Tekirdağ Büyükşehir halkının hizmetine sunduk, hayırlı olsun." değerlendirmesinde bulundu.